Omlouváme se všem zákazníkům, ale od 13. do 28. září náš poskytovatel hostingových služeb měl masivní výpadek. Objednávky tak musely být částečně pozastaveny. Pokud jste v této době provedli objednávku, raději nás kontaktujte telefonicky na 605 585 170. Děkujeme za pochopení a velmi se omlouváme za způsobené potíže.                                                                         

Discgolfové hřiště Pohádková chaloupka

Soukromé discgolfové hřiště kousek od Máchova jezera. Možnost ubytování v nádherné roubence "jako z pohádky".

Koše: 6x DiscHunter (hřiště má celkem 9 jamek)

Výhoziště: přírodní

Par: 27

Délka: 487m

Mapa:

Umístění na mapě: ZDE 

Bonus: Hřiště je k dispozici pro ubytované hosty. Pro hráče klubu Hunters je v případě volné ubytovací kapacity vstup zdarma! Nutná však domluva předem na tel. +420 603 483 236. Pro veřejnost je hřiště přístupné za poplatek pouze v případě že chaloupka není obsazená.

Foto:

FOTO Karel Pátek - Pohádková chaloupka.

Historie projektu Pohádková chaloupka

Majitel Pohádkové chaloupky Karel Pátek říká:

"Proč se projekt jmenuje Pohádková chaloupka ? Protože naše chaloupka vypadá jako pohádková, a až tam přijdete, ucítíte, že i působí jako pohádková. Ale projekt není o ubytování, ale o tom, jak uvidět a přitáhnout náladu a krásu pohádek do každodenného života. Chtěl bych lidem, kteří se snad stanou i mými přáteli, ukázat, že není nutné pro výlet do jiného světa jezdit na exotické dovolené. Stačí například dojet 60 km od Prahy a zde prožít setkání s jinými i se sebou samým v pohádkové chaloupce.  Zvenku to bude vypadat jako program s tělesným cvičením, hrnčířstvím, kreativitou, hrami, prostě dle vašeho výběru. Ale bude to více. Rád bych, aby lidé do pohádkové chaloupky jezdili především mimo sezónu, především v době, která se jim na povrchu nezdá atraktivní. Společně bychom pak měli dospět k jednoznačně atraktivnímu, skutečnému,  i když poněkud nekonzumnímu zážitku "

Více zde: http://www.pohadkovachaloupka.cz

Umístění hřiště: