Darujte dárkový poukaz. Poukazy posíláme i elektronicky do 23. 12. Raději volejte 605 585 170. Další informace: V předvánočním období expedujeme každý den. Aktuálně je nedostupná služba DPD (ze strany DPD) - avšak nahradili jsme ji službou WE DO (dodání na adresu i pobočky k vyzvednutí). Děkujeme za pochopení.  

Hráči extraligového týmu HC Verva Litvínov a discgolf?

Už jste viděli hrát extraligové hokejisty discgolf? Na discgolfovém hřišti v Oseku u Teplic 10.8.2016 je uvidíte.... tak se přijďte podívat, jak se s nástrahami hřiště poperou profesionální sportovci.
Každý hráč odehraje 2x 9 jamek. V souvislosti to touto akcí jsme si pro Vás připravili na Facebooku tipovačku. Na kolik hodů zahraje 2x 9 jamek nejlepší extraligový hráč? Par hřiště je 27 hodů a na turnaji Osek Open 2015 zahrál nejlepší výsledek a aktuální turnajový rekord hřiště Pavel Bruckler 21 hodů (-6 pod par). Nejlepší tipér získá speciální odměnu, unikátní discgolfový disk podepsaný od hokejistů HC Verva Litvínov! V případě stejného správného tipu u více tipujících rozhodne los.
Platí pouze komenty u tohoto příspěvku na facebooku Discgolf-Shop.cz! Pokud náhodou Facebook nemáte, můžete hlasovat na emailu info@discgolfovahriste.cz

Sportovního odpoledne se kromě hráčů zúčastní také tým zaměstnanců Unipetrolu a dva týmy členů fanklubu Ropáci on Tour, kteří se největší měrou podíleli na přípravě srazu fanoušků. Z hráčů byste na greenu měli potkat Filipa Pavlíka, Jiřího Doležala, Tomáše Doležala, Ondřeje Jurčíka, Kristiana Reichela, Jiřího Gulu, Martina Hanzla, Kamila Černého, Jakuba Černého, Michaela Petráska, Ondřeje Havlíčka, Pavla Smolku, Josefa Stříbrného a Františka Gerháta.