Omlouváme se všem zákazníkům, ale od 13. do 28. září náš poskytovatel hostingových služeb měl masivní výpadek. Objednávky tak musely být částečně pozastaveny. Pokud jste v této době provedli objednávku, raději nás kontaktujte telefonicky na 605 585 170. Děkujeme za pochopení a velmi se omlouváme za způsobené potíže.                                                                         

Vyhlášení Ace Race Hunter Tour 2014

VYHLÁŠENÍ ACE RACE HUNTER TOUR 2014

Dárkové poukázky si za své parádní výkony na turnajích této série odnesli Jiljí Novotný 2000Kč, Lukáš Filandr 1000Kč a Pavel Galek 500Kč.

Během devíti turnajů této série padly celkem 3 esa! Jedno dal Pavel "Briki" Brückler na Dymníku - jamka č.4 a další Jiljí "Jáca" Novotný na Letním Vesci - jamka č.1.

Pavlel "Gajus" Galek si třetí místo zajistil neskutečným výkonem ve druhém kole turnaje Zákupy Open 2014. Na jamce číslo 5 zahrál neskutečný Eagle Putt cca z 50ti metrů a na jamce číslo 8 již poslal svůj disk neomylně ze 70ti metrů přímo do koše! Jeho výkon v tomto kole 5 pod par kurzu ho katapultoval jak na třetí místo v turnaji, tak na třetí místo v Ace Race Hunter Tour 2014.

Nezbývá nám tedy již jen zvolat - gratulace vítězům, čest ostatním účastníkům turnajů... a do roku 2015 popřát co nejvíte Es a Eaglů...

PS: Ještě je ve hře několik dalších cen a poukázek, které rozlosujeme mezi hráče, kteří splnili podmínku odehrání alespoň třech turnajů této série. Toto losování proběhne na prvním turnaji série Ace Race Hunter Tour 2015....