Darujte dárkový poukaz. Poukazy posíláme i elektronicky do 23. 12. Raději volejte 605 585 170. Další informace: V předvánočním období expedujeme každý den. Aktuálně je nedostupná služba DPD (ze strany DPD) - avšak nahradili jsme ji službou WE DO (dodání na adresu i pobočky k vyzvednutí). Děkujeme za pochopení.  

Jedná se o špičkový discgolfový koš (verze championship) nejvyšší kvality, který je určen pro venkovní použití, jako klíčový prvek pro výstavbu discgolfových hřišť a nejprestižnější světové turnaje. Použité máteriály, povrchová ochrana a technické zpracování řadí tento koš mezi prvotřídní produkty.

Skládá se ze silnostěnné nosné tyče, instalační trubky nebo stojánku, bezpečnostních prvků spodního sběrače a vrchního nosiče s masivním lemem, jenž nese 28 řetězů. Povrchová ochrana všech součástí koše je zinkováním v kombinaci s práškovou barvou. Koš je dodáván v několika reflexních barvách, kde jako vlajková loď vévodí nejvýraznější svítivě oranžová barva, kterou oproti jiným barvám nelze i na kvetoucí louce přehlédnout. Jako doplněk je možné koš doplnit vlaječkou určující směr větru nebo terčíkem s označením čísla jamky. Jednotlivé díly jsou jištěny šrouby včetně možností kotvení na zámek. Pro snadnější zaměření cíle slouží hráčům barevná ryska umístěná ve vrchní polovině nosné tyče.

Koš je schválený a certifikovaný světovou Profesionální discgolfovou asociací (PDGA) a je určen pro použití i na mezinárodní turnaje nejvyšší úrovně.

Výrobcem jsou Discgolfová hřiště, která se řadí mezi 6 světových výrobců, kteří nabízejí podobný produkt s 28 a více řetězy.

Přednosti koše Disc Hunter Pro:

-Špičkový certifikovaný produkt PDGA (Profesionální Discgolfová Asociace)

-Vysoká kvalita použitých materiálů a technického zpracování

-Nízká cena

-Instalační prvky proti odcizení

-28 masivních zinkovaných řetězů (2 řady po 14) pro snadné zachycení disků

-Vysoká viditelnost a stabilita

-Barevné zpracování vrchního nosiče je v základu dodáváno v reflexní oranžové barvě

-Na vyžádání je možné dodat i v jiných jasných barvách

-Vodící ryska pro snadnější zacílení

-Snadná manipulace při instalaci

-Dodáváno v přenosné verzi nebo pro pevnou instalaci (u pevné instalace je koš možné dodat ve verzi, která umožňuje deinstalaci nebo naopak kotvení natrvalo, bez možností deinstalace, tj. nerozebiratelně spojit se zemí)

-Možnost instalace praporku nebo terčíku na vrchní lem

-Výrobce Discgolfová hřiště umožňují umístění reklamního prvku na vrchní nosič o velikosti 140 x 10 cm (název koše Disc Hunter Pro musí být zachován)

Vyvinut samotnými discgolfovými hráči ve spolupráci se strojními technology

Záruka na žárově zinkované části koše je 25 let

Záruka na řetězy 2 roky

Bezpečný produkt

Koš dodáváme s prohlášením o shodě.